Gwiazda serialu The 100 w Polsce. Ricky Whittle gościem Warsaw Comic Con

Ricky Whittle, aktor doskonale znany widzom serialu The 100 został kolejną gwiazdą IV edycji Warsaw Comic Con.

Ricky Whittle, aktor doskonale znany widzom serialu The 100 został kolejną gwiazdą IV edycji Warsaw Comic Con.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Ricky Whittle, czyli Lincoln z serialu The 100 oraz Cień z produkcji Amerykańscy Bogowie będzie gościem IV edycji Warsaw Comic Con, która odbędzie się w dniach 26-28 października w halach Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Aktor weźmie udział w panelach z fanami a jego wielbiciele będą mogli zdobyć autograf Whittle'a lub zrobić sobie z nim zdjęcie.

Ricky Whittle Warsaw Comic Con
fot. oficjalne konto Facebook Warsaw Comic Con

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV