Repertuar kin Nowość Program TV

Gwiazda „Zagubionych” powraca do telewizji

Gwiazda Zagubionych - Josh Holloway zagra główną rolę w nowym serialu dramatycznym stacji CBS pt. "Intelligence", którego autorem jest Michael Seitzman.

Projekt opowiadał będzie o mężczyźnie, który dostał dar i zarazem klątwę w postaci eksperymentalnego mikro-chipu, znajdującego się w mózgu. Sprawia on, że postrzega i przetwarza informacje podobnie do komputera. Produkcja ma być utrzymana w stylu „Person of Interest„, a fabuła ma mieć mocny główny wątek, przeplanaty mniejszymi, pojedyńczymi sprawami.

Holloway zagra Gabriela Blacka, byłego żołnierza Navy Seal i oddanego oficera wywiadu, który przewodzi jednostką skupioną wokół agenta posiadajcego mikro-chip.

Dla Holloway’a jest to powrót do telewizji po trzech latach, kiedy to zakończyła się emisja Zagubionych. W 2011 roku aktor gościnnie pojawił się w Community, a później wystąpił w „Mission: Impossible – Ghost Protocol”.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.