Gwiazda „Zagubionych” powraca do telewizji

Gwiazda Zagubionych - Josh Holloway zagra główną rolę w nowym serialu dramatycznym stacji CBS pt. "Intelligence", którego autorem jest Michael Seitzman.

Gwiazda Zagubionych - Josh Holloway zagra główną rolę w nowym serialu dramatycznym stacji CBS pt. "Intelligence", którego autorem jest Michael Seitzman.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Projekt opowiadał będzie o mężczyźnie, który dostał dar i zarazem klątwę w postaci eksperymentalnego mikro-chipu, znajdującego się w mózgu. Sprawia on, że postrzega i przetwarza informacje podobnie do komputera. Produkcja ma być utrzymana w stylu "Person of Interest", a fabuła ma mieć mocny główny wątek, przeplanaty mniejszymi, pojedyńczymi sprawami.

Holloway zagra Gabriela Blacka, byłego żołnierza Navy Seal i oddanego oficera wywiadu, który przewodzi jednostką skupioną wokół agenta posiadajcego mikro-chip.

Dla Holloway'a jest to powrót do telewizji po trzech latach, kiedy to zakończyła się emisja Zagubionych. W 2011 roku aktor gościnnie pojawił się w Community, a później wystąpił w "Mission: Impossible - Ghost Protocol".

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV