Przeczytaj w weekend

Gwiazdy „Merlina” i „Gry o tron” w obsadzie „Draculi”

Katie McGrath (Merlin) i Nonso Anozie (Gra o tron) dołączyli do stałej obsady nowego serialu stacji NBC pt. "Dracula", w którym główną rolę gra Jonathan Rhys Meyers.

Katie McGrath (Merlin) i Nonso Anozie (Gra o tron) dołączyli do stałej obsady nowego serialu stacji NBC pt. "Dracula", w którym główną rolę gra Jonathan Rhys Meyers.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Fabuła skupia się na tytułowym bohaterze, który przybywa do Londynu pod postacią amerykańskiego przedsiębiorcy Alana Graysona, a jego teoretycznym celem jest wprowadzenie współczesnej nauki do wiktoriańskiego społeczeństwa. Tak naprawdę chce zemścić się na ludziach, których przodkowie zniszczyli jego życie wieki temu. Zakochany jest w Minie Murray (Jessica De Gouw), która wydaje się być reinkarnacją jego zmarłej żony.

McGrath zagra Lucy Westenrę, seksowną arystokratkę londyńską, która jest najlepszą przyjaciółką Miny. Z kolei Anozie wcieli się w R.M. Renfielda - lojalnego powiernika Graysona.

Serial tworzony jest poza stałym cyklem zamówień i pierwszy sezon, który składać się będzie z 10 odcinków, wyemitowany zostanie wtedy, gdy będzie gotowy. Prawdopodobnie pod koniec 2013 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV