Halo od Showtime – drugi showrunner dołącza do prac nad serialem

Steven Kane dołączył do prac nad serialem Halo od Showtime. Będzie on pełnił rolę drugiego showrunnera.

Steven Kane dołączył do prac nad serialem Halo od Showtime. Będzie on pełnił rolę drugiego showrunnera.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  halo 

Showtime ujawniło, że do prac nad serialem Halo dołączył Steven Kane. Ma on pełnić rolę drugiego showrunnera. Jak donosi serwis Hollywood Reporter, pomysł ten miał wyjść od Kyle'a Killena, czyli pierwszego showrunnera. Killen chciał partnera, który będzie mógł spędzać czas na planie, podczas gdy on sam będzie mógł skupić się na scenariuszu i produkcji.

Halo to serial na podstawie popularnej serii gier FPS pod tym samym tytułem. Akcją ma zostać osadzona w XXVI wieku, zaś fabuła skupi się na konflikcie pomiędzy ludźmi i rasą kosmitów zwaną Covenant. Zdradzono również, że w serialu ma pojawić się Master Chief, główny bohater cyklu znanego z konsol Microsoftu. Nie wiadomo jednak jaką dokładnie rolę odegra on w całej historii.

Źródło: comicbook.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV