Kultowa seria wraca na pecety. Halo: The Master Chief Collection trafi także na Steam

Halo: The Master Chief Collection to zestaw zawierający kilka gier z popularnej serii Halo. Microsoft ujawnił, że trafi on na kolejną platformę.

Halo: The Master Chief Collection to zestaw zawierający kilka gier z popularnej serii Halo. Microsoft ujawnił, że trafi on na kolejną platformę.

W ubiegłym tygodniu firma Microsoft poinformowała, że wkrótce ujawni nowe informacje na temat przyszłości Halo: The Master Chief Collection. Gracze zaczęli spekulować, że może chodzić tu o przeniesienie kolekcji na pecety. Teraz plotki te się potwierdziły i w trakcie Inside Xbox poinformowano, że ten zestaw rzeczywiście pojawi się na PC. Aktualnie na tej platformie dostępne są tylko dwie pierwsze części głównej serii.

Halo: The Master Chief Collection zawiera gry Halo: Combat Evolved i Halo 2 w odświeżonych wersjach, a także Halo 3 i Halo 4. Z czasem do kolekcji trafiło również Halo 3: ODST, a w tym roku ma pojawić się tam również Halo: Reach.

Co ciekawe, na pecetach kolekcja dostępna będzie nie tylko w sklepie Microsoftu, ale również na platformie Steam. Data premiery gry nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: dualshockers.com, youtube.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV