Repertuar kin Nowość Program TV

HBO zamawia Confederate. Nowy serial twórców Gry o tron o wojnie w alternatywnym świecie

Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, ogłosił zamówienie serialu Confederate. Ujawniono pierwsze szczegóły nowej produkcji Davida Benioffa i Dana Weissa.

HBO  zamawia sezon serialu Confederate, którego twórcami są David BenioffD.B. Weiss. Panowie zajmą się tą produkcją po zakończeniu prac nad ostatnim sezonem serialu Gra o tron. Nie ujawniono liczby odcinków.

Czytaj także: Rekord oglądalności premiery 7. Gry o tron

Fabuła Confederate będzie rozgrywać się w alternatywnej rzeczywistości i pokaże wydarzenia doprowadzające do trzeciej wojny secesyjnej w Stanach Zjednoczonych. W tym świecie Południe z sukcesem odłączyło się od Unii, tworząc kraj, w którym niewolnictwo jest legalne i wyewoluowało do współczesnej instytucji. W historii będziemy mieć dużą grupę postaci po obu stronach konfliktu – bojowników o wolność, łowców niewolników, polityków, abolicjonistów, dziennikarzy, szefów korporacji zajmujących się niewolnictwem i rodzin niewolników.

– Omawialiśmy Confederate od lat jako koncept na kinowy film. Nasze doświadczenie z Grą o tron przekonało nas, że nikt nie oferuje większych, lepszych możliwości do opowiadania historii niż HBO – wyjaśniają Benioff i Weiss we wspólnym oświadczeniu.

Obaj będą prowadzącymi producentami wykonawczymi, W ekipie będą także Nichelle Tramble Spellman (Justified: Bez przebaczenia) i Malcolm Spelman (Imperium).

Pod koniec roku twórcy wrócą na plan 8. i zarazem finałowego sezonu Gry o tron. Potem w pełni skupią się na Confederate. Data premiery nie jest znana.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.