Przeczytaj w weekend

HBO zamawia komedię „Togetherness”

W 2014 roku do ramówki HBO dołączy komedia braci Marka i Jaya Duplass pt. "Togetherness". Składać się będzie z ośmiu odcinków. 

W 2014 roku do ramówki HBO dołączy komedia braci Marka i Jaya Duplass pt. "Togetherness". Składać się będzie z ośmiu odcinków. 

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  togetherness 

Mark według pierwszych założeń nie chciał angażować się w projekt aktorsko i planował zająć się pracą producenta. Okazuje się jednak, że zagra jedną z ról w "Togetherness", ponieważ pierwszy sezon serialu będzie miał tylko 8 odcinków, a jego produkcja rozpocznie się dopiero w 2014 roku w Los Angeles. 

"Togetherness" skupiał się będzie na dwóch parach, które mieszkają pod jednym dachem w Los Angeles. Muszą zmagać się ze swoimi związkami i indywidualnymi problemami. W obsadzie: Amanda Peet, Melanie Lynskey, Steve Zissis i wspomniany Mark Duplass. Premiera zaplanowana jest najwcześniej na jesień 2014.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV