Przeczytaj w weekend

Heather Graham w obsadzie Law & Order: True Crime – The Menendez Murders

Do obsady nowego serialu stacji NBC dołącza Heather Graham. Premiera we wrześniu bieżącego roku.

Do obsady nowego serialu stacji NBC dołącza Heather Graham. Premiera we wrześniu bieżącego roku.

Fabuła serialu Law & Order: True Crime – The Menendez Murders skupia się na zbrodni, która swego czasu wstrząsnęła Ameryką. Bracia Menendez zamordowali swoich rodziców, a ich proces przerodził się w wielki spektakl medialny.

Do obsady nowego serialu dołącza Heather Graham. Aktorka wcieli się w postać Judalon Smyth, która jest zapowiadana jako kobieta seksowna, lecz niestabilna emocjonalnie. Wiadomo, że będzie miała romans z doktorem Ozielem. W obsadzie są również Elizabeth Reaser jako pani prokurator okręgowa i Larry Cedar, który wcieli się w rolę starszego brata Kitty Menendez.

Czytaj także: Netflix zakupił prawa do światowej dystrybucji nowej Dynastii

Serial pojawi się na antenie NBC 26 września.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV