Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Hip Hop Genealogia i inne zapowiedzi Timof Comics. Obejrzyjcie materiały graficzne

Wydawnictwo Timof Comics zapowiedziało jeszcze na sierpień trzy albumy. Sprawdźcie czego możemy się po nich spodziewać.

Wydawnictwo Timof Comics zapowiedziało jeszcze na sierpień trzy albumy. Sprawdźcie czego możemy się po nich spodziewać.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Najbliższy pakiet premier wydawnictwa Timof Comics ukaże się już za tydzień, czyli 21 sierpnia. Do księgarń trafią trzy albumy, każdy z nich utrzymany w innej stylistyce. Pierwszym z nich jest Antologia umysłu, czyli zbiór 37 krótkich komiksów, które Tommi Musturi tworzył w ostatnich 20 latach.

Drugą pozycją jest pierwszy tom Hip Hop Genealogia #01. Komiks ten debiutował w sieci na portalu Boing Boing. Jej autor, Ed Piskor, poprowadzi czytelników przez parki i domówki południowego Bronksu, kluby, studia nagraniowe i radiostacje, gdzie rodziła się nowa scena muzyczna.

Ostatni komiks jest autorstwa polskiego twórcy, Łukasz Wnuczek. Pierwszy tom Plemię sów #01 to fantastyczno-przygodowa opowieść stanowiąca połączenie elementów mitów i legend skandynawskich i północnoamerykańskich.

Zobaczcie okładki i przykładowe plansze z sierpniowych zapowiedzi Timof Comics:

Źródło: Timof Comics / fot. Timof Comics

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV