Przeczytaj w weekend

Hulu stworzy serial na podstawie popularnej książki grozy Light as a Feather, Stiff as a Board

Platforma Hulu przygotowuje nowy serial oparty na popularnej serii powieści grozy autorstwa Zoe Aarsen.

Platforma Hulu przygotowuje nowy serial oparty na popularnej serii powieści grozy autorstwa Zoe Aarsen.

Hulu wyprodukuje serial na podstawie popularnej powieści Light as a Feather, Stiff as a Board, będącej początkiem książkowej trylogii grozy. Produkcja 10-odcinkowego 1. sezonu projektu ma rozpocząć się w czerwcu.

Literacki oryginał opowiada historię pięciu nastolatek, które w czasie jednej z imprez postanawiają rozpocząć tytułową, z pozoru niewinną grę. Kiedy jednak gracze zaczynają umierać w dokładnie taki sposób, jaki przewidywała zabawa, ci, którzy przeżyli muszą dowiedzieć się, czemu stali się celem ataków oraz czy złowroga siła, która ich ściga nie jest jedną z osób z ich grona.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: comingsoon.net

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV