Ilona Łepkowska pisze scenariusz do nowego serialu w czasach I wojny światowej

Scenarzystka Ilona Łepkowska pracuje nad nowym serialem kostiumowym. Akcja ma toczyć się w czasach I wojny światowej.

Scenarzystka Ilona Łepkowska pracuje nad nowym serialem kostiumowym. Akcja ma toczyć się w czasach I wojny światowej.

Jak podaje portal Newseria.pl, produkcja ma być związana z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Ilona Łepkowska zaczęła także pisać swoją drugą powieść, w której podobnie jak w debiutanckiej Pani mnie z kimś pomyliła poruszy temat polskiego show-biznesu.

Ilona Łepkowska jest autorką scenariusza telenoweli Korona królów, która 1 stycznia zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja ta opowiada o losach państwa polskiego za czasów panowania Kazimierza Wielkiego, ostatniego króla z dynastii Piastów.

Tak o nowym pomyśle na scenariusz wypowiedziała się Ilona Łepkowska dla agencji informacyjnej Newseria:

Pracuję nad scenariuszami serialu, który też będzie dotyczył historii, pokazanej poprzez zwykłych ludzi, będzie się zaczynał w dniu wybuchu I wojny światowej.

Łepkowska zakończyła też pisanie scenariusza do trzeciej części filmu Kogel-mogel i ma nadzieję, że najpóźniej w czerwcu rozpoczną się zdjęcia do tej produkcji. Pierwszy film z tego cyklu, w reżyserii Romana Załuskiego, miał premierę w 1988 roku, drugi pojawił się na ekranach polskich kin rok później.

Źródło: newseria.pl/zdjęcie główne: YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV