Imposters – data premiery i zwiastun 2. sezonu

Amerykańska telewizja Bravo oficjalnie ogłasza, kiedy odbędzie się premiera serialu komediowego. W obsadzie Imposters powróci Uma Thurman.

Amerykańska telewizja Bravo oficjalnie ogłasza, kiedy odbędzie się premiera serialu komediowego. W obsadzie Imposters powróci Uma Thurman.

Adam Siennica

Adam Siennica

2. sezon Imposters zadebiutuje w USA już 5 kwietnia. Uma Thurman powróci w gościnnej roli, ale nie wiadomo, w ilu odcinkach ją zobaczymy.

Zobaczcie zwiastun:

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV