Jaden Smith dołącza do obsady „The Get Down” Netflixa

Jaden Smith wystąpi w roli w powracającej w muzycznym serialu Netflixa pt. "The Get Down". Kogo zagra syn Willa Smitha?

Jaden Smith wystąpi w roli w powracającej w muzycznym serialu Netflixa pt. "The Get Down". Kogo zagra syn Willa Smitha?

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

"The Get Down" będzie rozgrywał się w Nowym Jorku w latach 70. XX wieku i skupi się na ekipie nastolatków z południowego Bronxu, którzy nie posiadają autorytetów i mają tylko siebie. Żyją w swoim świecie, w którym królują piosenki i improwizowane numery taneczne. Serial ma przedstawić narodziny hip-hopu, punku i disco z perspektywy grupki młodzieży, która zmieni na zawsze swoje miasto i cały świat.

Jaden Smith wystąpi w roli powracającej jako Marcus "Dizzee" Kipling, 18-letni, niesamowicie utalentowany i enigmatyczny artysta graffiti z południowego Bronxu.

W obsadzie są również: Jimmy Smits, Herizen Guardiola, Justice Smith, Shameik Moore, Yahya Abdul-Mateen i Mamoudou Athie.

Czytaj także: „Z Archiwum X” – Duchovny i Anderson na planie zdjęciowym

Netflix zamówił 13 odcinków 1. sezonu. Baz Luhrmann wyreżyseruje pierwsze dwa epizody oraz finał serii. Będzie także producentem wykonawczym wraz z m.in.: Catherine Martn (Oscar za kostiumy i scenografię do filmów "Moulin Rouge" i "Wielki Gatsby"), Shawnem Ryanem ("Świat gliniarzy") i Marney Hochmanem ("Terriers").

Źródło: deadline.com / zdjęcie: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV