Repertuar kin Nowość Program TV

Jak może wyglądać konsola Mad Box? Pierwsze wizualizacje

W sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje konsoli Mad Box tworzonej przez studio Slightly Mad Studios. Zobacz, jak projektanci wyobrażają sobie swój sprzęt.

W ubiegłym tygodniu Ian Bell, szef studia Slightly Mad Studios, odpowiedzialnego m.in. za Project CARS 2, rozgrzał internet do czerwoności. Na swoim profilu na Twitterze poinformował o rozpoczęciu prac nad nową konsolą, która ma rozbić rynkowy duopol. Mad Box ma stać się realną konkurencją dla Sony oraz Microsoftu. Mimo iż o specyfikacji urządzenia na razie nic nie wiadomo, Bell zapowiedział, że będzie to najmocniejsza konsola na rynku. Ma bez problemu odpalić gry w natywnym 4K przy 60 klatkach na sekundę i idealnie sprawdzić się do zabawy w rzeczywistości wirtualnej.

Do premiery sprzętu pozostało jeszcze sporo czasu, Slightly Mad Studios planuje wypuścić go na rynek za ok. 3 lata. Mimo tak odległego terminu debiutu, Bell już teraz publikuje wizualizacje koncepcyjne na swoim profilu. Szef studia chce dowiedzieć się, jak gracze wyobrażają sobie jego konsolę. W poniższej galerii zamieściliśmy trzy wstępne projekty Mad Boxa. Który z nich podoba wam się najbardziej?

Źródło: Twitter, Ian Bell

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.