Jennifer Hudson i Rita Ora wystąpią gościnnie w “Imperium”

Dwie znane piosenkarki, Jennifer Hudson i Rita Ora, zagrają gościnne role w serialu „Imperium”.

Dwie znane piosenkarki, Jennifer Hudson i Rita Ora, zagrają gościnne role w serialu „Imperium”.

Imperium” to serial dramatyczny stacji FOX opowiadający o kulturze hip-hopu, którego twórcą i reżyserem jest Lee Daniels. Produkcja skupia się na muzycznym potentacie, Luciousie Lyonie (Terrence Howard), i jego hip-hopowym imperium.

Jennifer Hudson jest laureatką Złotego Globu i Oscara za drugoplanową rolę Effie White w filmie „Dreamgirls”. Zagrała również w musicalowym serialu „Smash” – wcieliła się w rolę Veroniki Moore.

Czytaj także: Ustalono datę ceremonii rozdania nagród Emmy w 2015 roku

Rita Ora to angielska piosenkarka, którą od 13 lutego będziemy mogli zobaczyć w ekranizacji "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Gra tam Mię Grey, siostrę Christiana Greya.

Szczegóły ich ról nie zostały ujawnione, ale spekuluje się, że artystki mogą zagrać same siebie.

Źródło: spoilertv.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV