Repertuar kin Nowość Program TV

Jennifer Love Hewitt w stałej obsadzie serialu „Zabójcze umysły”

Gwiazda serialu Ghost Whisperer - Jennifer Love Hewitt powraca do współpracy ze stacją CBS. Aktorka zagra regularną rolę w nowym sezonie produkcji kryminalnej emitowanej od 9 lat.

Jennifer Love Hewitt w ciągu ostatnich lat mogliśmy oglądać w serialu The Client List. Stacja Lifetime po słabych wynikach drugiego sezonu postanowiła anulować produkcję, a aktorka błyskawicznie stała się łakomym kąskiem dla producentów telewizyjnych. Love Hewitt otrzymywała wiele propozycji zagrania w pilotach nowych seriali, ale wszystkie z nich odrzuciła. Interesowała ją tylko regularna rola w sprawdzonym serialu. Wybór padł na Criminal Minds.

Czytaj także: Daty premier seriali CBS w sezonie 2014/15

W produkcji stacji CBS pt. Criminal Minds Love Hewitt wcieli się w agentkę pracująca pod przykrywką – Katie Callahan. Bohaterka pojawi się już w pierwszym odcinku 10. sezonu, którego emisja zaplanowana jest na 1 października. – Jesteśmy podekscytowani, że tak wybitna aktorka jak Jennifer dołączyła do znakomitej obsady naszego serialu. Cieszymy się, że będziemy mogli razem pracować, co wychodziło nam świetnie wiele lat temu. Dla nowej bohaterki szykujemy interesujące historię, podobnie jak dla pozostałych postaci – powiedziała prowadząca produkcję Erica Messer.

Angaż w serialu Criminal Minds to dla Jennifer Love Hewitt powrót do stacji CBS, gdzie przez 5 lat wcielała się w Melindę Gordon, w serialu pt. Ghost Whisperer.

Źródło: deadline.com
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.