Przeczytaj w weekend

Jeremy Renner złamał ręce na planie Berka. Wyjaśnia, czy ma to wpływ na Avengers 4

Jakiś czas temu Jeremy Renner zagrał jedną z głównych ról w komedii Berek. Tam doszło do poważnego wypadku.

Jakiś czas temu Jeremy Renner zagrał jedną z głównych ról w komedii Berek. Tam doszło do poważnego wypadku.

Adam Siennica
Adam Siennica

Komedia Tag wymagała od aktorów grania w scenach kaskaderskich. Jeremy Renner chciał sam w nich uczestniczyć i właśnie podczas jednej z nich złamał sobie obie ręce. W wywiadzie tłumaczy, że musiał się wdrapać na wieżę zbudowaną z 20-30 krzeseł, która sięgała 6 metrów. Zabezpieczenia nie zostały dobrze przygotowane, aktor spadł i uległ temu wypadkowi. W rozmowie tłumaczy, że opatrzyli go w szpitalu i wrócił na plan. Mógł jedynie ruszać rękoma do góry i na dół bez odczuwania dojmującego bólu. Nie mógł natomiast w ogóle ruszać dłońmi.

Wyjaśnił też jaki miało to wpływ na jego prace przy Untitled Avengers Movie. Aktor zrobił wszystko, by nie było to odczuwalne na planie superprodukcji.

- To była walka o to, by wyzdrowieć tak szybko, jak to możliwe. Przechodziłem każdego dnia bardzo bolesną terapię i udało mi się ją zrobić tak dobrze, jak umiałem. Co innego mogłem zrobić? Rzucić wszystko, rozpłakać się i iść do domu? Miałem powiedzieć: przepraszam, nie mogę od teraz używać łuku i strzał w Avengers? To głupie, więc musiałem to przejść, aby zagrać dla wszystkich ludzi - wyjaśnia.

Premiera filmu w kwietniu 2019 roku.

Źródło: Indiewire.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV