Jeż Sonic - tak może wyglądać tytułowy bohater po poprawkach. Jest lepiej?

Twórcy filmu Jeż Sonic obiecywali, że główny bohater będzie wyglądał inaczej. Niewykluczone, że tak jak na zdjęciu, które pojawiło się w sieci.

Twórcy filmu Jeż Sonic obiecywali, że główny bohater będzie wyglądał inaczej. Niewykluczone, że tak jak na zdjęciu, które pojawiło się w sieci.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W kwietniu tego roku pojawił się pierwszy zwiastun filmu Sonic. Szybki jak błyskawica. Materiał ten, delikatnie mówiąc, nie przypadł do gustu fanom, a ze szczególną krytyką spotkał się sam Sonic. Jego wizerunek znacznie odbiegał od tego, do czego przyzwyczaiły nas gry. Twórcy postanowili jednak wziąć sobie do serca komentarze internautów i poinformowali o przesunięciu daty premiery na późniejszy termin. Wszystko po to, by poprawić wizerunek tytułowego bohatera. Teraz do sieci trafiło zdjęcie, które może przedstawiać go już po poprawkach.

Po mediach społecznościowych krąży zdjęcie przedstawiające baner promujący film Sonic. Szybki jak błyskawica. Główny bohater wygląda na nim zdecydowanie inaczej, niż na pierwszym zwiastunie i rzeczywiście przypomina postać znaną z gier - zmienił się jego kształt twarzy, oczy, a także budowa jego ciała. Na potwierdzenie tego, że rzeczywiście tak będzie prezentował się Sonic w filmie trzeba jednak poczekać do oficjalnych materiałów promocyjnych lub nowego zwiastuna.

Sonic. Szybki jak błyskawica trafi do kin 14 lutego 2020 roku. W obsadzie są m.in. Jim Carrey, James Marsden i Ben Schwartz

Źródło: twitter.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV