Przeczytaj w weekend

„Jeździec bez głowy” – Michelle Trachtenberg z gościnnym występem

Aktorka świetnie znana z serialu Plotkara - Michelle Trachtenberg pojawi się gościnnie w jednym z odcinków produkcji stacji FOX pt. Jeździec bez głowy.

Aktorka świetnie znana z serialu Plotkara - Michelle Trachtenberg pojawi się gościnnie w jednym z odcinków produkcji stacji FOX pt. Jeździec bez głowy.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Michelle Trachtenberg wcieli się w Abigail Adams, żonę Johna Adamsa, drugiego amerykańskiego prezydenta, która brała czynny udział nad obecnym kształtem Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie była matką przyszłego prezydenta - Johna Quincy'ego Adamsa, a także jako pierwsza walczyła o prawa kobiet. W serialu Jeździec bez głowy Abigail ma sporo sekretów związanych z postacią Katriny Crane.

Czytaj także: Ruszają prace nad kolejnym serialem w uniwersum "Nie z tego świata"

Epizod z Michelle Trachtenberg wyemitowany zostanie w przyszłym tygodniu. W Polsce serial Sleepy Hollow można oglądać na kanale FOX.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV