Przeczytaj w weekend

Jim Carrey wraca do telewizji. Zagra w serialu Kidding

Słynny aktor po 20 latach ponownie zagra w serialu. Będzie to produkcja komediowa, która powstanie dla stacji Showtime.

Słynny aktor po 20 latach ponownie zagra w serialu. Będzie to produkcja komediowa, która powstanie dla stacji Showtime.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Jim Carrey do spółki z nominowanym do Oscara reżyserem, Michelem Gondrym stworzą półgodzinny serial komediowy dla stacji Showtime pod tytułem Kidding. Carrey będzie producentem oraz gwiazdą projektu. Showrunnerem serialu został Dave Holstein.

Zobacz także: Jennifer Lawrence jako niebezpieczna uwodzicielka. Zwiastun filmu Czerwona jaskółka

Fabuła Kidding skupi się na Jeffie, bardziej znanym jako Mr. Pickles, ikonie telewizji dla dzieci, który swoją uprzejmością i mądrością kształtował umysły młodych ludzi. Jednak, gdy jego ukochana rodzina rozpada się, Jeff nie ma niczego, co mogłoby poprowadzić go przez ten kryzys. W rezultacie musi zmierzyć się z okrutnym światem, w którym utrata zdrowego rozsądku jest tak zabawna jak jego złamane serce.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV