Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Jon Bernthal prawie odrzucił rolę Punishera: Mało mnie to interesowało

Odtwórca roli Punishera przyznaje, że nigdy nie miał ambicji na udział we franczyzach komiksowych. Mało brakowało, a nie podjąłby roli w serialu.

Odtwórca roli Punishera przyznaje, że nigdy nie miał ambicji na udział we franczyzach komiksowych. Mało brakowało, a nie podjąłby roli w serialu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Marvel’s The Punisher to tegoroczny serial Marvela, który skupia się na Franku Castle, tytułowym Punisherze. Postać pochodzi z komiksów, przez co nieodzownie kojarzy się z franczyzami superbohaterskimi - takie wyobrażenie o niej miał nawet sam Jon Bernthal, który wciela się w główną rolę. Jak mówi aktor, początkowo nie był zainteresowany wzięciem udziału w takiej produkcji.

Jeśli mam być szczery, bycie częścią superbohaterskiej franczyzy nigdy mnie nie interesowało. Nie miałem takich ambicji i tego typu produkcje nie znajdowały się na moim celowniku. Wielu ludzi, których bardzo doceniam - aktorzy, którymi się inspiruję - unikają tego wszystkiego.

Aktor dodaje również, co skłoniło go do zmiany zdania:

Okazało się, że on nie ma żadnych supermocy, nie ma maski. To ojciec i mąż pełen żalu, który próbuje podnieść się po traumatycznych doświadczeniach. Było w tym coś, co mnie przeraziło i dotknęło, więc poczułem się zaintrygowany.

Serial The Punisher jest już dostępny na platformie Netflix.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV