Judd Apatow ostro o pracy dla stacji telewizyjnych

Słynny twórca produkcji komediowych wypowiedział się na temat różnic pomiędzy robieniem projektu dla stacji telewizyjnych a pracą dla platformy streamingowej.

Słynny twórca produkcji komediowych wypowiedział się na temat różnic pomiędzy robieniem projektu dla stacji telewizyjnych a pracą dla platformy streamingowej.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  judd apatow 

Judd Apatow, twórca tak znanych produkcji jak 40-letni prawiczekWpadka był ostatnio gościem podcastu Remote Controlled. W nim nieprzychylnie wypowiedział się o pracy dla niektórych stacji telewizyjnych. Apatow zdradził, że nie marzyłby o niczym innym jak brak pracy dla telewizji. Porównał to do robienia czegoś z przystawionym do głowy pistoletem, nie wiadomo, kiedy stacja skasuje dany program. Apatow wie o czym mówi, ponieważ kilka jego produkcji takich jak Luzaki i kujony czy Studenciaki szybko usunięto z ramówki.

Twórca stwierdził w wywiadzie, że jest jeden bardzo prosty powód, dla którego Netflix jest lepszy od telewizji - możesz skończyć to, co zacząłeś i nikt w trakcie nie anuluje twojego projektu.

Źródło: theplaylist.net/zdjęcie główne: IMDb

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV