Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

„Justified” – zakończenie serialu nie jest jeszcze gotowe

Producent wykonawczy serialu „Justified”, Graham Yost, przyznał, że nie ma jeszcze gotowego zakończenia 6. sezonu, który jest jednocześnie dla produkcji finałowym.

Justified” zostanie zakończony na 6. sezonie. Producent wykonawczy Graham Yost powiedział podczas TCA Winter Press Tour, że odcinek 10. został już nakręcony, jest też gotowy scenariusz 11. odcinka. Jednak 2 ostatnie epizody sprawiają scenarzystom największą trudność, również ze względu na śmierć Elmore’a Leonarda, zmarłego w sierpniu 2013 roku, który jest autorem powieści, na których oparty jest serial. Jak mówi Yost:

– Wszyscy na ten temat rozmawialiśmy. Ale Elmore nie zrobił zarysu. Zwykle zaczynał pisać i jeśli nie spodobał mu się kierunek rozwoju, wyrzucał kartki i zaczynał od nowa. Nie można tak robić z serialem telewizyjnym, z jednym wyjątkiem… kiedy chodzi o zakończenie. Musimy się za to szybko zabrać, ale na razie nie mamy jeszcze żadnego pojęcia jak to wszystko się skończy.

Czytaj także: John Landgraf: najlepsze kanały serialowe to FX i HBO

Podczas panelu „Justified”, gwiazda serialu, Timothy Olyphant, przyznał, że jest teraz bezrobotny i będzie musiał zgodzić się na udział w projektach, którym odmawiał przez ostatnie 5 lat.

Decyzję o zakończeniu serialu podjął sam Yost i tak ją teraz skomentował:

– Chodziło o to, ile fabuły zostało do opowiedzenia. Naszą największą obawą w opowiadaniu tych historii było to, żeby nie skończyła nam się fabuła i żebyśmy nie zaczęli się powtarzać. Mimo, że była finansowa motywacja do dalszego działania, pod względem opowieści o Raylanie Givensie w Kentucky, mam wrażenie, że 6 lat to odpowiednia ilość czasu.

Finałowy sezon „Justified” debiutuje już jutro na antenie stacji FX.

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.