Walton Goggins w jednej z głównych ról w „Vice Principals” stacji HBO

Po zakończeniu pracy przy finałowym sezonie "Justified: Bez przebaczenia", Walton Goggins przeniesie się z FX do HBO.

Po zakończeniu pracy przy finałowym sezonie "Justified: Bez przebaczenia", Walton Goggins przeniesie się z FX do HBO.

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

Walton Goggins nie musiał zbyt długo szukać kolejnej telewizyjnej fuchy. Po zakończeniu prac nad ostatnią serią "Justified: Bez przebaczenia", aktor przeniesie się na plan komedii HBO pt. "Wicedyrektorzy", w której zagra jedną z głównych ról.

Twórcą serialu jest Danny McBride ("Mogło być gorzej"), który wcieli się w protagonistę Neala Gumby'ego, wicedyrektora liceum, który zawiera sojusz z przebiegłym politykiem Lee Russellem (Goggins).

Czytaj także: „Forever” – Cuba Gooding Jr. dołącza do obsady

W obsadzie są także Shea Whigham ("Agentka Carter") i Busy Phillips ("Cougar Town: Miasto kocic"). HBO zamówiło od razu 18 odcinków "Wicedyrektorzy", ale nie wiadomo czy wyemituje je w ciągu 1, 2 czy nawet 3 sezonów. Zdjęcia rozpoczną się niebawem. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com / źródło zdjęcia: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV