Przeczytaj w weekend

Kapitan Marvel do MCU wchodzi na pełnym gazie – oto nowy spot

W sieci zadebiutował już spot najbliższej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel.

W sieci zadebiutował już spot najbliższej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel.

Podczas tegorocznego Super Bowl Marvel Studios zaprezentowało dwa spoty kolejnych odsłon MCU - filmów Captain Marvel i Avengers: Endgame. W przypadku pierwszego z nich odpowiedzialni za materiał zatytułowany wymownie Big Game skupili się przede wszystkim na dynamice akcji. Zobaczcie sami:

Captain Marvel wejdzie na ekrany kin 8 marca.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV