Repertuar kin Nowość Program TV

„Kaznodzieja” – Dominic Cooper oficjalnie w głównej roli + Elizabeth Perkins w obsadzie

Seth Rogen, jeden z twórców nadchodzącego serialu AMC pt. "Preacher", ogłosił na Twitterze, że Dominic Cooper zagra główną rolę w adaptacji kontrowersyjnego komiksu "Kaznodzieja".

Główna obsada serialu AMC pt. „Preacher” jest już kompletna i niedługo powinny rozpocząć się zdjęcia od pilota. Seth Rogen potwierdził na Twitterze to, o czym spekulowano od kilku miesięcy. Dominic Cooper („Agentka Carter„) wcieli się w Jessego Custera:

Ogłoszono także, że jedną z drugoplanowych ról zagra Elizabeth Perkins („Trawka„), która wcieli się w Vylę Quinncannon, dystyngowaną businesswoman, która jest właścicielka rzeźni w Annville. Jest ambitna, uparta i trochę przerażająca, a jej więź z Jessym jest mocna ze względu na fakt, że w przeszłości znała jego ojca.

Fabuła skupia się na Jesse’em Custerze, kaznodziei z małego miasteczka w Teksasie, który łączy się ze stworzeniem uciekającym z nieba. Dzięki temu wykształca zdolność zmuszania każdego do zrobienia czegokolwiek zapragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip i irlandzkim wampirem Cassidym wyruszają na wyprawę, by dosłownie odnaleźć Boga.

Czytaj także: „Krzyk” – czy brak kultowej maski w serialu MTV to błąd? Wes Craven odpowiada

W obsadzie jest także Ruth Negga w roli Tulip O’Hare, Ian Colletti jako Arseface, a Joseph Gilgun zagra Cassidy’ego. W serialu pojawi się także Lucy Griffiths. Za sterami pilota stoją Seth Rogen i Evan Goldberg, którzy stworzyli adaptację serialu i wyreżyserują 1. odcinek. Sam Catlin („Breaking Bad„) jest autorem scenariusza pilota i będzie prowadzącym producentem wykonawczym. Jeśli serial dostanie zamówienie na sezon, zadebiutuje on w 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / deadline.com / zdjęcie: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]