„Kaznodzieja” – Dominic Cooper oficjalnie w głównej roli + Elizabeth Perkins w obsadzie

Seth Rogen, jeden z twórców nadchodzącego serialu AMC pt. "Preacher", ogłosił na Twitterze, że Dominic Cooper zagra główną rolę w adaptacji kontrowersyjnego komiksu "Kaznodzieja".

Seth Rogen, jeden z twórców nadchodzącego serialu AMC pt. "Preacher", ogłosił na Twitterze, że Dominic Cooper zagra główną rolę w adaptacji kontrowersyjnego komiksu "Kaznodzieja".

Główna obsada serialu AMC pt. "Preacher" jest już kompletna i niedługo powinny rozpocząć się zdjęcia od pilota. Seth Rogen potwierdził na Twitterze to, o czym spekulowano od kilku miesięcy. Dominic Cooper ("Agentka Carter") wcieli się w Jessego Custera:

Ogłoszono także, że jedną z drugoplanowych ról zagra Elizabeth Perkins ("Trawka"), która wcieli się w Vylę Quinncannon, dystyngowaną businesswoman, która jest właścicielka rzeźni w Annville. Jest ambitna, uparta i trochę przerażająca, a jej więź z Jessym jest mocna ze względu na fakt, że w przeszłości znała jego ojca.

Fabuła skupia się na Jesse’em Custerze, kaznodziei z małego miasteczka w Teksasie, który łączy się ze stworzeniem uciekającym z nieba. Dzięki temu wykształca zdolność zmuszania każdego do zrobienia czegokolwiek zapragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip i irlandzkim wampirem Cassidym wyruszają na wyprawę, by dosłownie odnaleźć Boga.

Czytaj także: „Krzyk” – czy brak kultowej maski w serialu MTV to błąd? Wes Craven odpowiada

W obsadzie jest także Ruth Negga w roli Tulip O’Hare, Ian Colletti jako Arseface, a Joseph Gilgun zagra Cassidy’ego. W serialu pojawi się także Lucy Griffiths. Za sterami pilota stoją Seth Rogen i Evan Goldberg, którzy stworzyli adaptację serialu i wyreżyserują 1. odcinek. Sam Catlin ("Breaking Bad") jest autorem scenariusza pilota i będzie prowadzącym producentem wykonawczym. Jeśli serial dostanie zamówienie na sezon, zadebiutuje on w 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / deadline.com / zdjęcie: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV