„Kaznodzieja” – Joseph Gilgun jako Cassidy w serialowej adaptacji komiksu

Trwa casting do pilota serialu "Preacher", opartego na kontrowersyjnym komiksie "Kaznodzieja" Gartha Ennisa i Steve'a Dillona. Do obsady dołączył Joseph Gilgun.

Trwa casting do pilota serialu "Preacher", opartego na kontrowersyjnym komiksie "Kaznodzieja" Gartha Ennisa i Steve'a Dillona. Do obsady dołączył Joseph Gilgun.

Joseph Gilgun ("Dumni i wściekli", "Wyklęci") zagra Cassidy'ego w serialowej adaptacji komiksu "Kaznodzieja", który tworzony jest dla stacji AMC.

W obsadzie jest także Ruth Negga w roli Tulip O’Hare oraz Ian Colletti jako Arseface. W plotkach mówi się, że Dominic Cooper jest brany pod uwagę do tytułowej roli.

Za sterami pilota stoją Seth Rogen i Evan Goldberg, którzy stworzyli adaptację serialu i wyreżyserują 1. odcinek. Sam Catlin ("Breaking Bad") jest autorem scenariusza pilota i będzie prowadzącym producentem wykonawczym.

Czytaj także: Will Smith jako Deadshot! Zobacz fanart i prawdopodobny wygląd bohatera w „Suicide Squad”

Fabuła skupia się na Jesse’em Custerze, kaznodziei z małego miasteczka w Teksasie, który łączy się ze stworzeniem uciekającym z nieba. Dzięki temu wykształca zdolność zmuszania każdego do zrobienia czegokolwiek zapragnie. Razem z byłą dziewczyną imieniem Tulip i irlandzkim wampirem Cassidym wyruszają na wyprawę, by dosłownie odnaleźć Boga.

Zdjęcia do pilota mają ruszyć jeszcze w tym roku. Jeśli serial dostanie zamówienie na sezon, zadebiutuje on w 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV