Przeczytaj w weekend

Kevin Bacon z główną rolą w nowym serialu Amazona

Kevin Bacon został gwiazdą I Love Dick, który powstaje dla platformy Amazon.

Kevin Bacon został gwiazdą I Love Dick, który powstaje dla platformy Amazon.

Katarzyna Koczułap

Katarzyna Koczułap

Kevin Bacon (The Following) dołączył do Kathryn Hahn w obsadzie seriali I Love Dick. Za kamerą nowego projektu Amazona stoi Jill Soloway, która współpracowała już z platformą przy okazji Transparent.

Czytaj także: Pierwsze zdjęcia Finna Jonesa jako Iron Fista i nowe nazwiska w obsadzie

Produkcja będzie adaptacją książki Chrisa Krausa pod tym samym tytułem. Jej fabuła skupia się na małżeństwie, obracającym się w akademickiej społeczności miasteczka Marfa w Teksasie. Chris i Sylvere mają wspólną obsesję, którą jest sarkastyczny i charyzmatyczny profesor Dick. W tej roli zobaczymy Bacona.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV