Przeczytaj w weekend

Kevin sam w domu - będzie reboot. Disney chce odnowić znane franczyzy

Kevin sam w domu i inne znane franczyzy Fox (jak choćby Noc w muzeum) doczekają się reboota ze strony Disney+.

Kevin sam w domu i inne znane franczyzy Fox (jak choćby Noc w muzeum) doczekają się reboota ze strony Disney+.

Michalina Reda
Michalina Reda

Disney+, nowa platforma streamingowa, tym razem należąca do Disneya, będzie nie tylko biblioteką znanych i lubianych produkcji, ale także stworzy zupełnie nowe filmy i seriale, które z czasem trafią do oferty.

Zgodnie z nowymi informacjami, zarząd zamierza także sięgnąć po kultowe franczyzy wytwórni Fox - jak podaje portal Deadline, swoich rebootów doczekają się Kevin sam w domu, Fałszywa dwunastkaNoc w muzeum i Dziennik cwaniaczka. Informację potwierdził CEO Disneya, Bob Iger. Ma być to pierwsza partia rebootów - na tym prawdopodobnie nie koniec, ponieważ już wcześniej zapowiadano, że Disney zechce odświeżyć najbardziej znane produkcje wykupionego przez siebie 21st Century Fox. Jak mówi Iger, rebooty będą dostosowane specjalnie do nowego pokolenia odbiorców.

Ponadto poinformowano też, że dostęp do platformy Disney+ będzie można wykupić w dwóch wariantach - albo wyłącznie do Disney+, za atrakcyjną cenę 6,99 dolarów miesięcznie, albo w pakiecie z ESPN+ i Hulu - wówczas dostęp miesięczny będzie kosztował 12,99 dolarów (tyle samo co subskrypcja Netflixa czy Amazona w USA). Oferta w pakiecie wydaje się bardziej atrakcyjna, ponieważ za dostęp do każdej platformy z osobna, użytkownik musiałby zapłacić 17,97 dolarów miesięcznie.

Na razie nie wiadomo, czy rebooty będą filmami czy może serialami. Nie ma także żadnej informacji o tym, kiedy możemy oczekiwać premiery. Poinformujemy o szczegółach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV