Przeczytaj w weekend

Kevin sam w domu - reboot nabiera kształtów. Nowe pogłoski o filmie

O tym, że Disney chce stworzyć reboot filmu Kevin sam w domu, informowaliśmy już jakiś czas temu. Dziś do sieci trafiły nowe pogłoski na temat produkcji - poznajcie szczegóły.

O tym, że Disney chce stworzyć reboot filmu Kevin sam w domu, informowaliśmy już jakiś czas temu. Dziś do sieci trafiły nowe pogłoski na temat produkcji - poznajcie szczegóły.

Michalina Reda
Michalina Reda
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Disney zamierza sięgnąć po kultowe franczyzy wytwórni Fox i odświeżyć je w nowych wersjach - jak informowaliśmy jeszcze w sierpniu tego roku, swojego reboota ma doczekać się między innymi lubiany film świąteczny Kevin sam w domu, w którym w latach 90. w roli głównej wystąpił Macaulay Culkin. Jak zapowiadał CEO Disneya, Bob Iger, reboot będzie dostosowany specjalnie do nowego pokolenia odbiorców.

Choć oficjalne informacje na temat filmu nie są znane, dziś do sieci trafiła garść intrygujących pogłosek, które mogą dać nam pewne wyobrażenie o fabule. Jak dowiedział się portal The Observer, bohaterami reboota mają być mąż i żona, którzy „idą na wojnę” z młodym chłopcem o imieniu Max - ten najwyraźniej coś im ukradł. Max jest opisany jako „energiczny, dowcipny dziewięcioletni chłopiec z psotnym obliczem”. Jeśli chodzi o dorosłych, studio szuka rzekomo głośnego nazwiska dla głównej roli kobiecej - dalsze informacje castingowe nie są znane.

Wytwórnia ma również na oku kandydata na reżysera - jest to Dan Mazer (Co Ty wiesz o swoim dziadku?). Scenariusz mieliby napisać Mikey Day i Streeter Seidell, zaś producentami mogą być Hutch Parker i Dan Wilson (Patriots Day).

Przypomnijmy, że są to informacje nieoficjalne i na razie należy traktować je jako plotki. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV