Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Kholat – w rocznicę tragedii gra dostępna za darmo

Dziś mija 60 lat od tajemniczej śmierci dziewięcioro rosyjskich studentów. Kholat bazuje na tych wydarzeniach i aktualnie dostępny jest za darmo.

1 lutego 1959 r. na wschodnim stoku góry Chołatczachl, w północnej części Uralu, w tajemniczych okolicznościach śmierć poniosła grupa studentów, którą prowadził Igor Diatłow. W oficjalnych raportach napisano, że przyczyną śmierci niektórych z członków grupy było działanie „potężnej, nieznanej siły”. Na wydarzeniach, jakie miały wówczas miejsce, bazuje polska gra Kholat, którą teraz, z okazji 60. rocznicy tamtych wydarzeń, na Steamie można całkowicie za darmo dodać do swojej biblioteki gier.

Gra jest symulatorem chodzenia, w której bohater musi przetrwać działania tajemniczych sił występujących na terenach Przełęczy Diatłowa, której nazwa pochodzi od nazwiska lidera ekspedycji zakończonej smutnym finałem. Produkcja dostępna jest w pełnej polskiej lokalizacji. W grze słyszymy głosy m.in. Andrzeja Chyry, Mirosława Zbrojewicza, Justyny Wasilewskiej. Natomiast w angielskiej opcji dialogowej usłyszymy chociażby Seana Beana.

-
-

Źródło: tore.steampowered.com / fot. IMGN.PRO

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Gotham – co dalej w 5.…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Gotham zatytułowanego Nothing’s Shocking. Zobaczcie sami.

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.