Zobacz materiał z gry Observer na Nintendo Switch

Observer, gra polskiego studia Bloober Team, ma w końcu dokładną datę premiery na konsoli Nintendo Switch. Twórcy pokazują materiał z tej platformy.

Observer, gra polskiego studia Bloober Team, ma w końcu dokładną datę premiery na konsoli Nintendo Switch. Twórcy pokazują materiał z tej platformy.

Cyberpunkowy klimat roku 2084 przedstawiony w grze Observer znają już posiadacze PC oraz konsol PS4 i XBO. Natomiast już wkrótce w rolę Daniela Lazarskiego, któremu aparycji oraz głosu udzielił Rutger Hauer, będą mogli wcielić się posiadacze konsol Nintendo Switch. Polska produkcja autorstwa krakowskiego studia Bloober Team, na tej platformie zadebiutuje za niespełna tydzień. Gra na Switch zostanie wydana 7 lutego.

Ujawnieniu daty premiery gry na tej platformie docelowej towarzyszy prezentacja rozgrywki z wydania na Nintendo Switch.

Observer jest docenianą grą, która może pochwalić się m.in. Paszportem Polityki w kat. kultura cyfrowa. Gra także spodobała się recenzentom. Na łamach naEKRANIE.pl także znajdziecie recenzję tego tytułu.

W jej podsumowaniu możemy przeczytać:

Trzeba przyznać, że Observer to gra pod każdym względem lepsza od Layers of Fear. Nieco dłuższa, bardziej rozbudowana, a także z ciekawszym klimatem – choć to akurat jest kwestią gustu. Przyznam jednak, że i poprzednia gra od Bloober Team mi się podobała, a cyberpunkowa otoczka bardzo trafia w moje upodobania. Takie produkcje trzeba po prostu lubić – jeżeli nie przepadacie za eksploracją i horrorami, to ten tytuł raczej tego nie zmieni. W innym przypadku zdecydowanie warto dać tej grze szanse, bo pomimo pewnych rozwiązań, jest to bardzo udany tytuł.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV