Przeczytaj w weekend

Kiedy 4. sezon serialu Zadzwoń do Saula? Jest data premiery

AMC poinformowało, kiedy swoją premierę będzie mieć 4. sezon serialu Zadzwoń do Saula. Poznajcie szczegóły i zobaczcie nowe zdjęcia.

AMC poinformowało, kiedy swoją premierę będzie mieć 4. sezon serialu Zadzwoń do Saula. Poznajcie szczegóły i zobaczcie nowe zdjęcia.

Better Call Saul to spin-off znanego serialu Breaking Bad, który skupia się na prawniku Jamesie McGillu. Cała akcja rozgrywa się natomiast przed wydarzeniami z oryginalnego serialu z Bryanem Cranstonem.

Jeszcze tego lata serial powróci z 4. sezonem. AMC oficjalnie poinformowało, że nowa odsłona będzie mieć swoją premierę już 6 sierpnia, a zatem ponad rok po finale 3. sezonu. Zgodnie z zapowiedziami, w nadchodzących odcinkach Jimmy wgłębi się w świat przestępczości. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z 4. sezonu w poniższej galerii:

Potwierdzono również, że tuż po wieczornej premierze serialu Zadzwoń do Aula, zadebiutuje nowa produkcja Lodge 49. Głównym bohaterem jest były surfer, Dud, który nie może się pozbierać po śmierci ojca i upadku rodzinnego biznesu. Pewnego dnia trafia do stowarzyszenia panów w średnim wieku, które wciąga go do świata taniego piwa i łatwych znajomości. Może to pomóc chłopakowi w odzyskaniu spokoju życia, który utracił. Twórcą serialu jest Jim Gavin.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV