Kingdom – nowy zwiastun widowiska opartego na mandze historycznej

Kingdom to japoński film wysokobudżetowy o wojnie domowej w Chinach rozgrywającej się przed naszą erą. Historia znana jest z mangi historycznej i anime pod tym samym tytułem.

Kingdom to japoński film wysokobudżetowy o wojnie domowej w Chinach rozgrywającej się przed naszą erą. Historia znana jest z mangi historycznej i anime pod tym samym tytułem.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Kingdom 

Kingdom rozgrywa się w Chinach w okresie Walczących Królestw. Bohaterem jest sierota Shin, który marzy o zostaniu największym generałem w historii. Chce to osiągnąć pomagając Ei Seiowi z dynastii Qin, który chce zjednoczyć Chiny.

Budżet sięga 20 mln dolarów. Autorem mangi, na podstawie, które powstał film jest Yasuhira Hara. Za kamerą stoi  Shunsuke Sato, który stworzył takie filmy jak Bleach oraz Gantz. Za produkcję odpowiada Sony Pictures Japan.

Premiera w Japonii odbędzie się 19 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV