Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement

 

Kluczowa postać serialu W garniturach będzie bohaterką spin-offu

Jedna z postaci odeszła z serialu W garniturach na zawsze. Okazuje się że prawdopodobne będzie bohaterką spin-offu serii.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W zeszłym roku Gina Torres odeszła z serialu w W garniturach z powodów tęsknoty za rodziną. Jak się okazuje aktorka jest bliska porozumienia w sprawie dołączenia do spin-offu serii. Produkcja Universal Cable Prods. ma skupić się na postaci Jessiki Pearson, w którą ponownie ma wcielić się Torres, przy okazji ma zająć się także produkcją.

Jestem niezwykle wdzięczna za tą okazję i za zaufanie jakie otrzymałam od Bonnie Hammer, Jeffa Wachtela i wszystkich z UCP. Nie mogę doczekać się początku zdjęć – powiedziała Gina Torres.

Musimy jednak dodać, że projekt jest jeszcze w bardzo wcześniej fazie, a kierować ma nim twórca oryginału Aaron Korsh. Ma on łączyć pracę nad oryginalną serią oraz spin-offem.

Gina miała pomysł i zwróciła się z nim do studia. Zasugerowała, że pokazanie przyszłości jaka czeka Jessicę jest bardzo ciekawy. Miała specyficzne podejście do tej postaci, nad czym obecnie pracujemy. Wszyscy byli zachwyceni i zdecydowaliśmy, że zainwestujemy w tej projekt – przyznał Aaron Korsh.

Gina Torres w serial u W garniturach
USA Network

Korsh planował by Jessica Pearson zginęła w letnim finale 6. serii W garniturach, jednak studio zdecydowało inaczej. Zakończyło się tym, że bohaterka porzuciła korporacyjny interes i przeprowadziła się do Chicago ze swoim byłym.

Czytaj także: Oto nowy zwiastun filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Kiedy to planowałem, nie miałem w myślach możliwych spin-offów. Sprawa z Chicago po prostu sama się pojawiła. Kiedy na początku chciała zostać prawnikiem, niekoniecznie chciała zostać takim prawnikiem, lecz sprawa pro-bono przebudziła w niej ten ogień. Wtedy wpadliśmy na pomysł żeby przywrócić Jeffa. Przeniesie się do Chicago i będzie ją inspirował – dodał Korsh.

Jessica powróciła jeszcze w niedawanym finale 6. sezonu serialu by pomóc Mike’owi w kluczowym głosowani, przy okazji w końcu została prawnikiem. Korsh odniósł się także do lokalizacji spin-offu oraz ewentualnego powrotu Jessici do oryginalnej serii.

Kiedy zaczynasz proces myślowy nigdy nie wiesz gdzie to cię doprowadzi. Dopóki nie zakończymy tego procesu, wszystko się może zdarzyć, jednak gdybym miał się w tej chwili zakładać postawiłbym na Chicago. Nie mam żadnych konkretnych planów związanych z Jessicą, wiadomo, że jest to postać ważna dla serialu i jeżeli będzie taka okazja oczywiście przywrócimy ją – zakończył scenarzysta.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: USA Network

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – co…

Zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował już w sieci. Czas zastanowić się, co mówi on…

Piotr Piskozub
Plotka
-

MCU – po Endgame czas na…

W sieci pojawiły się spekulacje, według których Marvel Studios rozwija wchodzący w skład MCU projekt…

Piotr Piskozub
-

Zapłaciłbyś 230 tys. zł? Poznaj najdroższe…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych popkulturowych zabawek z serii Funko POP!.

Adam Siennica
-

Sex Education: sezon 1 – recenzja

Sex Education to nowy serial Netflixa wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Czy warto obejrzeć? Oceniam bez…

Ocena recenzenta:
8
Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – najlepsze…

Spider-Man: Daleko od domu to film MCU, którego zwiastun zadebiutował zaledwie wczoraj. Dziś natomiast przygotowaliśmy…

Emil Borzechowski
-

Netflix: wzrost cen abonamentu również w…

Podwyżki cen Netflixa przed nami? Nastroje widzów uspokaja biuro prasowe Netflix: wzrost cen w USA…

Co o tym sądzisz?