Repertuar kin Nowość Program TV

Kluczowa postać serialu W garniturach będzie bohaterką spin-offu

Jedna z postaci odeszła z serialu W garniturach na zawsze. Okazuje się że prawdopodobne będzie bohaterką spin-offu serii.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W zeszłym roku Gina Torres odeszła z serialu w W garniturach z powodów tęsknoty za rodziną. Jak się okazuje aktorka jest bliska porozumienia w sprawie dołączenia do spin-offu serii. Produkcja Universal Cable Prods. ma skupić się na postaci Jessiki Pearson, w którą ponownie ma wcielić się Torres, przy okazji ma zająć się także produkcją.

Jestem niezwykle wdzięczna za tą okazję i za zaufanie jakie otrzymałam od Bonnie Hammer, Jeffa Wachtela i wszystkich z UCP. Nie mogę doczekać się początku zdjęć – powiedziała Gina Torres.

Musimy jednak dodać, że projekt jest jeszcze w bardzo wcześniej fazie, a kierować ma nim twórca oryginału Aaron Korsh. Ma on łączyć pracę nad oryginalną serią oraz spin-offem.

Gina miała pomysł i zwróciła się z nim do studia. Zasugerowała, że pokazanie przyszłości jaka czeka Jessicę jest bardzo ciekawy. Miała specyficzne podejście do tej postaci, nad czym obecnie pracujemy. Wszyscy byli zachwyceni i zdecydowaliśmy, że zainwestujemy w tej projekt – przyznał Aaron Korsh.

Gina Torres w serial u W garniturach
USA Network

Korsh planował by Jessica Pearson zginęła w letnim finale 6. serii W garniturach, jednak studio zdecydowało inaczej. Zakończyło się tym, że bohaterka porzuciła korporacyjny interes i przeprowadziła się do Chicago ze swoim byłym.

Czytaj także: Oto nowy zwiastun filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Kiedy to planowałem, nie miałem w myślach możliwych spin-offów. Sprawa z Chicago po prostu sama się pojawiła. Kiedy na początku chciała zostać prawnikiem, niekoniecznie chciała zostać takim prawnikiem, lecz sprawa pro-bono przebudziła w niej ten ogień. Wtedy wpadliśmy na pomysł żeby przywrócić Jeffa. Przeniesie się do Chicago i będzie ją inspirował – dodał Korsh.

Jessica powróciła jeszcze w niedawanym finale 6. sezonu serialu by pomóc Mike’owi w kluczowym głosowani, przy okazji w końcu została prawnikiem. Korsh odniósł się także do lokalizacji spin-offu oraz ewentualnego powrotu Jessici do oryginalnej serii.

Kiedy zaczynasz proces myślowy nigdy nie wiesz gdzie to cię doprowadzi. Dopóki nie zakończymy tego procesu, wszystko się może zdarzyć, jednak gdybym miał się w tej chwili zakładać postawiłbym na Chicago. Nie mam żadnych konkretnych planów związanych z Jessicą, wiadomo, że jest to postać ważna dla serialu i jeżeli będzie taka okazja oczywiście przywrócimy ją – zakończył scenarzysta.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: USA Network
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.