Kolekcja dzieł sztuki Robina Williamsa wystawiona na sprzedaż

Zmarły w 2014 roku Robin Williams, zgromadził ogromną kolekcję dzieł sztuki. Była żona aktora zdecydowała się wystawić zbiór artysty na sprzedaż.

Zmarły w 2014 roku Robin Williams, zgromadził ogromną kolekcję dzieł sztuki. Była żona aktora zdecydowała się wystawić zbiór artysty na sprzedaż.

Wiktor Fisz

Wiktor Fisz

Tagi:  robin williams 

Podczas swojej wielkiej kariery w branży rozrywkowej, Robin Williams zgromadził pokaźną kolekcję dzieł sztuki. Aktor interesował się wieloma rzeczami. Współczesne rzeźbiarstwo, kultura alternatywna, artykuły dekoracyjne, zegarki, zabawki, książki, pamiątki sportowe...Od kiczowatych bibelotów, aż po prawdziwe arcydzieła.

Część jego obszernej kolekcji zostanie wystawiona na sprzedaż 4.października na aukcji nazwanej Kolekcja Marshy i Robina Williamsa. Marsha Williams to druga, z trzech żon aktora. Jest matką jego syna Cody'ego i córki Zeldy. Była również kluczowym współpracownikiem Williamsa oraz producentką kilku jego obrazów.

Marsha odmówiła komentarza w sprawie wyprzedaży. Wydała jedynie oświadczenie, mówiące o tym, że nie da się określić który z przedmiotów w kolekcji był najbliższy Robinowi. Dodała również, że arcydzieła były zmienne, podobnie jak jej mąż.

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV