„CSI: NY”, „Golden Boy”, „Vegas” i „Rules of Engagement” anulowane

Zagraniczne media informują, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziewiąta seria CSI: New York była sezonem finałowym.

Zagraniczne media informują, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziewiąta seria CSI: New York była sezonem finałowym.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Stacja CBS postanowiła zakończyć produkcję CSI: Kryminalnych Zagadek Nowego Jorku po trwającej dziewięć lat emisji. Warto pamiętać, że przed rokiem CBS anulowała C.S.I.: Miami. Oznacza to, że jedynym serialem z rodziny "CSI", który pozostał w ramówce jest produkcja od której wszystko się rozpoczęło, umiejscowiona w Las Vegas. Niedawno C.S.I.: Crime Scene Investigation otrzymały od CBS zamówienie czternastego sezonu.

CBS anulowała również serial dramatyczny pt. Vegas, który zakończy swój żywot po emisji zaledwie jednego sezonu. Podobnie postąpiono z Golden Boy oraz z komedią {{Rules of Engagemenet}}, która zakończona została po emisji siedmiu sezonów.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV