Przeczytaj w weekend

Koniec serialu „Pułapki umysłu”. Nie będzie 4. sezonu

Nowy dyrektor stacji TNT robi porządki w serialowych produkcjach. Po Franklin & Bash przyszedł czas na zakończenie serialu Pułapki umysłu.

Nowy dyrektor stacji TNT robi porządki w serialowych produkcjach. Po Franklin & Bash przyszedł czas na zakończenie serialu Pułapki umysłu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Pułapki umysłu ("Perception") zakończą się obecnie emitowanym 3. sezonie. Portal TVLine potwierdza tę informację, ale nie wyjawia powodów decyzji. Można jednak założyć, że to część porządków nowego dyrektora TNT Kevina Reilly'ego, który chce zmienić w stacji to i owo.

Druga połowa 3. sezonu powróci na amerykańskie ekrany w lutym 2015 roku. Teraz, gdy serial został skasowany, a zdjęcia jeszcze trwają, prawdopodobnie twórcy przygotują zamknięte zakończenie.

Czytaj również: Stephen King o Polsce i Polakach

Pułapki umysłu emitowane są w Polsce na FOX.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV