Repertuar kin Nowość Program TV

Koreański serial historyczny w Polsce!

Październik w Tele5 obfituje w liczne nowości serialowe i filmowe. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, na antenie Tele5, zostanie wyemitowany fabularny serial koreańskiŁowcy niewolników”.

Tele5 zaprezentuje od 4 października (od poniedziałku do środy o godz. 23:10) najnowszy i wielokrotnie nagradzany serial koreański, „Łowcy niewolników”. Serial utrzymany jest w konwencji koreańskiej dramy. Dramy produkowane są głównie dla koreańskiej widowni, ale wiele z nich stało się popularnych również w innych krajach Azji, przyczyniając się do tzw. koreańskiej fali.

Serial „Łowcy niewolników” oparty jest na historii Korei. Jego „mocne strony” to przede wszystkim szybka akcja oraz efekty specjalne. Nie zabraknie w nim także wątków miłosnych. Łączy w sobie gatunki tj. melodramat, akcja, dramat historyczny. Jest to jeden z droższych projektów KBS w roku 2009. 24 odcinki kosztowały około 16 milionów dolarów. Serial miał premierę w Korei zaledwie kilka miesięcy temu w prime time największej koreańskiej stacji telewizyjnej.

Piotr Borys- dyrektor programowy Tele5, tak tłumaczy decyzję dotyczącą emisji serialu: „Ten serial zachwycił mnie od razu jak go zobaczyłem. Ma interesującą fabułę, jest świetnie zagrany, ma bardzo dynamiczne sceny walk, ale też i bardzo wzruszające momenty.” „Niezwykle ciekawy dla polskiego widza będzie z pewnością cały kontekst kulturowy średniowiecznej Korei, jestem pewien, że wielu widzów zainteresuje ta tematyka.”- dodaje.

Wierzę, że serial nie będzie stanowił tylko ciekawostki telewizyjnej, ale przyciągnie szeroką grupę widzów. Stacja Tele5 nadal odważnie poszukiwać będzie najlepszych i najbardziej ciekawych pozycji rozrywkowych z rynków, które dotychczas jako nieznane szybko zdobywają uznanie i sukcesy na całym świecie. Wraz z nowościami programowymi, odpowiadając na oczekiwania widzów i standardy najwyższych jakości, stacja Tele5 już wkrótce zwiększy znacząco szerokość pasma na transponderze satelitarnym, co zdecydowanie wpłynie na jakość emisje programów”- mówi dyrektor marketingu- Robert Kosobucki.

Co więcej, swoją emisję w październiku będzie miał także serial nowozelandzki „Sekta” (The Cult, 2009) (od 07.10.10. w czwartki i piątki o 21:55) oraz brytyjski „Wypadek” (Collision, 2009) (od 16 października w soboty i niedziele o 21:55).

Serial „Sekta” opowiada o dramatycznej walce rodziny i przyjaciół, a w niektórych przypadkach również samych członków sekty, o odzyskanie wolności. „Wypadek” to natomiast historia zbiegających się losów uczestników wypadku oraz związane z nim śledztwo.

W październiku nie zabraknie w Tele5 także licznych premier filmowych.

Źródło: Informacja Prasowa

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?