Przeczytaj w weekend

Królowa krzyku skasowane. Nie będzie 3. sezonu

Stacja FOX podjęło kolejną decyzję o wyrzuceniu z ramówki serialu. Królowe krzyku (Scream Queens) zostały zakończone na 2. sezonie.

Stacja FOX podjęło kolejną decyzję o wyrzuceniu z ramówki serialu. Królowe krzyku (Scream Queens) zostały zakończone na 2. sezonie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Informację o skasowaniu serialu wyjawił prezes Fox Television Group, Gary Newman podczas poniedziałkowego spotkania z dziennikarzami. Serial zakończył się cliffhangerem, więc cała historia nie została w pełni zakończona. Choć Newman twierdzi, że dla nich to jest zakończona historia.

Czytaj także: Skasowane seriale 2017 roku

Obsada już wcześniej znajdowała nowe miejsca pracy w telewizji.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV