Przeczytaj w weekend

Krwawa Róża: nowy tom fantasy Nicholasa Eamesa jeszcze w lipcu

Krwawa Róża to drugi tom serii Saga autorstwa Nicholasa Eamesa. Premiera już w przyszłym tygodniu - przeczytajcie o szczegółach.

Krwawa Róża to drugi tom serii Saga autorstwa Nicholasa Eamesa. Premiera już w przyszłym tygodniu - przeczytajcie o szczegółach.

Dom Wydawniczy Rebis zapowiedział nową powieść fantasy Nicholasa Eamesa. Krwawa Róża to drugi tom serii Saga opowiadającej o najemnikach w świecie pełnym zagrożeń i niesamowitych potworów. 

Pierwszy tom Sagi, Królowie Wyldu, opowiadał historię podstarzałych bohaterów, którzy porzucają mniej lub bardziej spokojne i zwykłe życie, by raz jeszcze ruszyć na misję: uratować córkę jednego z nich. By to osiągnąć, muszę m.in. przebyć niezwykle niebezpieczny, pełen potworów las Wyld. 

Krwawa Róża ukaże się 16 lipca. Oto okładka i opis książki. 

Krwawa Róża - okładkaŹródło: Rebis

Żyj szybko, umieraj młodo.
Pam Hashford ma już dość pracy w podrzędnej spelunce. Gdy w mieście pojawia się owiana legendą grupa najemników prowadzona przez niesławną Krwawą Różę, Pam wykorzystuje pierwszą nadarzającą się okazję, by dołączyć do znanych awanturników jako ich bard. Oto przygoda, której tak pragnęła! Jest tu jednak mały haczyk: wyprawa równie dobrze może zakończyć się zdobyciem ogromnej sławy, jak gwałtowną i bardzo nieprzyjemną śmiercią.
Ale raz się żyje! Czas po raz kolejny zanurzyć się w szalonym Wyldzie.

Źródło: Rebis / fot. Rebis

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV