Repertuar kin Nowość Program TV

Książkowa Gra o tron miała początkowo pokazać szokujący trójkąt miłosny

Na jaw wychodzą zaskakujące informacje na temat powieści Gra o tron. Okazuje się, że George R.R. Martin zamierzał początkowo przedstawić czytelnikom trójkąt miłosny, w skład którego wchodziliby Jon Snow, Arya Stark i Tyrion Lannister.

Cykl Pieśń lodu i ognia jest obecnie jedną z najpopularniejszych pozycji książkowych na świecie. Fani zdążyli się przyzwyczaić do tego, że jego autor, George R.R. Martin, uwielbia szokować czytelników za pomocą rozmaitych zabiegów. Po latach okazuje się, że pisarz zamierzał zaprezentować odbiorcom osobliwy trójkąt miłosny, w skład którego mieliby wchodzić Jon Snow, Arya Stark i Tyrion Lannister.

Portal Vanity Fair dotarł do listu, jaki Martin w 1993 roku, w trakcie poszukiwań wydawcy swoich książek, wysłał do HarperCollins. Oto jego fragment:

Arya będzie niezwykle wytrzymała, aż pojmie w końcu, że zakochała się w Jonie, który jest nie tylko jej przybranym bratem, ale również członkiem Nocnej Straży, w dodatku żyjącym w celibacie. Ich miłosna relacja w trakcie całej trylogii stanie się dla nich prawdziwą udręką, aż prawdziwa tożsamość rodziców Jona zostanie ujawniona w ostatniej książce.

Okazuje się też, że sporą rolę w tej relacji miał odegrać Tyrion:

Wyklęty Tyrion będzie nieustannie zmieniał sojuszników, aż w końcu pomoże Starkom pokonać swojego brata, jednocześnie bezgranicznie zakochując się w Aryi. Jego uczucie nie zostanie odwzajemnione, ale doprowadzi do śmiertelnej rywalizacji Tyriona i Jona.

Sprawdź swoją wiedzę na temat serialu Gra o tron.

Zobacz także: Kto odpowiada za wyciek 4. odcinka Gry o tron?

Dajcie nam w komentarzach znać, czy Waszym zdaniem taki bieg rzeczy sprawdziłby się w serialu Gra o tron.

QUIZ: Jak zginęły te postacie z serialu Gra o tron?

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: HBO

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.