Layers of Fear 2 z premierą w maju

Krakowskie studio Bloober Team ogłosiło dziś datę premiery swojej najnowszej gry, horroru Layers of Fear 2. Tytuł zostanie wydany na współczesne konsole i PC.

Krakowskie studio Bloober Team ogłosiło dziś datę premiery swojej najnowszej gry, horroru Layers of Fear 2. Tytuł zostanie wydany na współczesne konsole i PC.

Równo miesiąc oraz 3 dni pozostały do premiery gry Layers of Fear 2 - poinformowało dziś polskie studio Bloober Team. Ten horror z perspektywy pierwszej osoby zostanie wydany na PlayStation 4, Xbox One i PC dokładnie 28 maja.

Podobnie jak w pierwszej części, filarem rozgrywki będzie eksploracja klaustrofobicznych lokacji oraz głęboka, skłaniająca do przemyśleń fabuła. Urozmaiceniem zmagań staną się liczne anomalie, włącznie ze środowiskiem gry mogącym zmienić się z każdym ruchem kamery. Fabuła Layers of Fear 2  odnosi się do historii kinematografii, co z pewnością ucieszy wszystkich fanów wielkiego ekranu.

W pierwszej części Layers of Fear musieliśmy wybierać pomiędzy pracą a rodziną, w cyberpunkowym Observerze twórcy pytali o granice naszego człowieczeństwa. Nikt nie wartościuje, ani nie ocenia podejmowanych przez nas decyzji, ale każda z nich wiele mówi o tym, kim jesteśmy i czego boimy się w świecie rzeczywistym. Layers of Fear 2 będzie pełne podobnych rozterek i refleksji – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

W produkcji usłyszymy także głos Tony'ego Todda, amerykańskiego aktora, znanego z kultowych ról w takich filmach, jak Candyman, Nocy Żywych Trupów czy też kilku odsłonach cyklu Oszukać Przeznaczenie.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV