League of Legends – wkrótce start 9. sezonu. Zobacz świetny zwiastun

League of Legends w dalszym ciągu jest intensywnie rozwijane, a w sieci pojawił się efektowny zwiastun CGI, który zapowiada nadchodzący sezon.

League of Legends w dalszym ciągu jest intensywnie rozwijane, a w sieci pojawił się efektowny zwiastun CGI, który zapowiada nadchodzący sezon.

League of Legends to gra, która zadebiutowała w 2009 roku, ale pomimo 10 lat na karku nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem - zarówno wśród "zwykłych" graczy, jak i wśród profesjonalnych esportowców. Duża w tym zasługa regularnych aktualizacji. Tytuł ten często otrzymuje aktualizacje ze zmianami, poprawkami balansu i nową zawartością - przede wszystkim kolejnymi grywalnymi bohaterami.

Już wkrótce, bo 24 stycznia, w League of Legends rozpocznie się kolejny, 9. już sezon rozgrywek. Z tej okazji firma Riot Games przygotowała okazjonalny zwiastun CGI i trzeba przyznać, że materiał robi świetne wrażenie.

Źródło: youtube.com / fot. Riot Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV