Przeczytaj w weekend

Legends of Tomorrow - Brandon Routh i Courtney Ford odchodzą z serialu

Brandon Routh i Courtney Ford, ekranowi Ray Palmer i Nora Darhk, już niebawem pożegnają się z obsadą Legends of Tomorrow.

Brandon Routh i Courtney Ford, ekranowi Ray Palmer i Nora Darhk, już niebawem pożegnają się z obsadą Legends of Tomorrow.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Jak donosi portal Deadline, Brandon Routh i Courtney Ford nie będą już dłużej regularnymi członkami obsady serialu Legends of Tomorrow. Przypomnijmy, że wcielają się oni na ekranie w postacie Raya Palmera i Nory Darhk, których wątek został połączony w poprzedniej odsłonie serii. Producenci wykonawczy wydali już specjalne oświadczenie w tej sprawie:

Brandon i Courtney mieli nieoceniony wkład w funkcjonowanie naszej rodziny Legend. Zawsze przynosili pasję i umiejętność współpracy, które potem, na ekranie i poza nim, dawali tak całej serialowej ekipie, jak i swoim postaciom. Podziwiamy to z całą mocą i za to jesteśmy im dozgonnie wdzięczni. 

Aktorzy, w prywatnym życiu będący małżeństwem, swój ostatni odcinek nakręcą w październiku - na razie nie wiemy jeszcze, kiedy zostanie on wyemitowany w stacji The CW. Deadline informuje, że odejście Routha i Ford jest związane z podjęciem przez twórców decyzji o porzuceniu wątku Palmera i Darhk. Odbywa się to na podobnej zasadzie, jak w przypadku innych postaci; z szerokiej grupy aktorów, która wchodziła na plan 1. sezonu, pozostała jedynie garstka - są one najczęściej zastępowane nowymi bohaterami. 

Producenci nie wykluczają jednak, że Routh i Ford pojawią się jeszcze w ramach gościnnych występów:

To nigdy nie jest ostateczne pożegnanie. Kochamy te postacie i chętnie sprawdzimy w przyszłych sezonach, jak wyjście z Waveridera na nie wpłynie - czy zmienią się na lepsze, czy może na gorsze. 

Pierwszy odcinek 5. sezonu produkcji zadebiutuje w stacji The CW 20 stycznia przyszłego roku. 

Źródło: Deadline / zdjęcie główne: fot. Bettina Strauss/The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV