Przeczytaj w weekend

Liga Sprawiedliwości - ile trwała wersja reżyserska? Zack Snyder komentuje

Zack Snyder nie przestaje podsycać atmosfery swoimi kolejnymi komentarzami odnośnie Snyder Cut - wersji rozszerzonej filmu Liga Sprawiedliwości.

Zack Snyder nie przestaje podsycać atmosfery swoimi kolejnymi komentarzami odnośnie Snyder Cut - wersji rozszerzonej filmu Liga Sprawiedliwości.

Film Liga Sprawiedliwości, który trafił do kin w 2017 roku nie spotkał się z przychylnością krytyków i widzów. Z powodu rodzinnej tragedii reżyser produkcji, Zack Snyder musiał zrezygnować z udziału w dokrętkach filmu. Jego miejsce zajął Joss Whedon, który miał między innymi wprowadzić pewną dawkę humoru do widowiska. W związku z tym fani z całego świata stworzyli akcję opatrzoną hashtagiem #ReleaseTheSnyderCut, w której domagają się wypuszczenia wersji reżyserskiej Snydera. Inicjatywy wciąż nie traci sam Snyder, który w ostatnich tygodniach często na swoich portalach społecznościowych pokazuje, że taka wersja istnieje i wciąż fani mogą oczekiwać jej zobaczenia.

Teraz reżyser skomentował wpis jednego z dziennikarzy, który nie uwierzył Snyderowi, że jego wersja trwa 214 minut i określił to materiałem reżyserskim, który i tak powinien zostać poddany obróbce. Snyder na Twitterze skomentował ten wpis i zdradził, że wersja reżyserska trwała pięć godzin, a Snyder Cut w istocie jest ostateczną wizją reżysera. Z kolei Clay Staub udostępnił nowe zdjęcie z postacią graną przez Bena Afflecka, który podróżuje na koniu. O wiele jednak ciekawszy jest sam podpis, który możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: comicbook.com/zdjecie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV