Lodge 49 – będzie 2. sezon serialu

Lodge 49 to nowy serial AMC. Stacja właśnie przedłużyła produkcję na 2. sezon.

Lodge 49 to nowy serial AMC. Stacja właśnie przedłużyła produkcję na 2. sezon.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  lodge 49 

Lodge 49 to nowy serial AMC, który skupia się na byłym surferze imieniem Dud. Mężczyzna nie może się pozbierać po śmierci ojca i upadku rodzinnego biznesu. Pewnego dnia trafia do stowarzyszenia panów w średnim wieku, które wciąga go do świata taniego piwa i łatwych znajomości. Może to pomóc chłopakowi w odzyskaniu spokoju życia, który utracił.

Dziś poinformowano, że nowa produkcja doczeka się także 2. sezonu - AMC zdecydowało o przedłużeniu serialu, który jest bardzo dobrze oceniany przez krytyków. Potwierdzono, że w kontynuacji powrócą twórca i showrunner serialu, Jim Gavin i Peter Ocko. W roli głównej natomiast powróci Wyatt Russell.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV