Malevolent – zobacz zwiastun nowego horroru od Netflixa

Netflixowy Malevolent to kolejny horror o nawiedzonym domu. Tym razem jednak, szykuje się naprawdę przerażająca opowieść. Zobaczcie zwiastun tego intrygującego obrazu.

Netflixowy Malevolent to kolejny horror o nawiedzonym domu. Tym razem jednak, szykuje się naprawdę przerażająca opowieść. Zobaczcie zwiastun tego intrygującego obrazu.

Wiktor Fisz

Wiktor Fisz

Tagi:  malevolent 

Rodzeństwo Angela (Florence Pugh) i Jackson (Ben Lloyd-Hughes) są oszustami, żerującymi na smutku żalu potrzebujących pomocy. Udając, że Angela potrafi kontaktować się ze zmarłymi, wprowadzają w błąd kolejnych naiwnych. Pewnego dnia zostają zaproszeni przez panią Green (Celia Imrie) do dawnego sierocińca, w którym w przeszłości dochodziło do wielu morderstw na młodych dziewczętach. Jak łatwo się domyśleć, rodzeństwo oszustów, stanie tam przed prawdziwą grozą.

Uciszyć zło zadebiutuje na Netflixie 5. października.

Źródło: zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV