Mamma Mia: Here We Go Again już 27 lipca w Multikinie

Multikino zapowiada premierę kontynuacji hitu sprzed 10 lat. Musical Mamma Mia: Here We Go Again już od 27 lipca na ekranach kin.

Multikino zapowiada premierę kontynuacji hitu sprzed 10 lat. Musical Mamma Mia: Here We Go Again już od 27 lipca na ekranach kin.

naEKRANIE
naEKRANIE

Mamma Mia! Here We Go Again, kontynuacja kultowego musicalu Mamma Mia! sprzed dekady, debiutuje na ekranach już w najbliższy piątek 27 lipca! Tym razem fabuła skupi się na młodości Donny (Meryl Streep, w młodszej wersji Lily James), która romansuje z trzema młodymi mężczyznami i nie wie, z którym zaszła w ciążę.

Dwa plany czasowe – przeszłość i teraźniejszość – mieszają się, a spoiwem są nieśmiertelne i ponadczasowe przeboje grupy ABBA. Na ekranie, oprócz Streep, ponownie pojawią się Amanda Seyfried i Dominic Cooper jako zakochani Sophie i Sky, Colin FirthPierce Brosnan i Stellan Skarsgård jako Harry, Sam i Bill, byli adoratorzy Donny oraz szalony duet przyjaciółek Rosie i Tanya (Julie Walters i Christine Baranski). Zobaczymy także sporo nowych twarzy, w tym… Cher, która wciela się w ekscentryczną babcię Donny. Niezbyt lubianą, dodajmy.

Fabuła fabułą, ale Mamma Mia! Here We Go Again to musical, więc prym wiodą tu piosenki. Usłyszymy największe hity ABBY z nieśmiertelnym utworem tytułowym na czele, więc spodziewajcie się radosnego karaoke na kinowej sali. Można się zżymać, ale nóżka sama będzie tupać.

Mamma Mia! Here We Go Again
Źródło: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV