Przeczytaj w weekend

Marvel Ultimate Alliance 3 prawie jak film MCU? Zobacz nowy gameplay

Premiera Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order coraz bliżej. W sieci pojawiają się kolejne materiały z tej produkcji, a w jednym z nich znalazło się porównanie do... MCU.

Premiera Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order coraz bliżej. W sieci pojawiają się kolejne materiały z tej produkcji, a w jednym z nich znalazło się porównanie do... MCU.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order pozwoli graczom na pokierowanie herosami znanymi z kart komiksów Marvela. Wśród nich znajdą się zarówno Avengers, jak i Strażnicy Galaktyki, a także przedstawiciele innych grup - m.in. X-Men i Defenders. Do tej pory ujawniono 27 postaci, ale niewykluczone, że ostatecznie będzie ich jeszcze więcej.

Serwis Game Informer opublikował wideo przedstawiające rozgrywkę z Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Rozpoczyna się ona od sceny ze Strażnikami Galaktyki, a komentujący gameplay redaktorzy zwracają uwagę na podobieństwa do MCU. Chodzi tu przede wszystkim o luźny klimat sceny, a także głosy postaci - przede wszystkim Rocketa, którego aktor głosowy brzmi podobnie do Bradleya Coopera.

Z materiału dowiadujemy się także kilku interesujących detali na temat produkcji. W trakcie walk towarzyszą nam bohaterowie sterowani przez sztuczną inteligencję, a inni gracze mogą dołączać do zabawy w dowolnym momencie. Poza walką natrafimy też na proste zagadki - te najczęściej polegają na znalezieniu przełącznika potrzebnego do odblokowania przejścia itp.

Bohaterów będziemy mogli rozwijać, a co 10 poziomów odblokowujemy nowe zdolności. Do tego będziemy mogli je też ulepszać. Poza pojedynkami w trakcie kampanii fabularnej będziemy mieli też możliwość wzięcia udziału w tzw. "Infinity Trials". To specjalne wyzwania, gdzie zmierzymy się z przeciwnikami na zamkniętych arenach.

Redaktorzy Game Informera wspominają także o różnych ustawieniach kamery - w tym tzw. "heroic camera", która znajduje się bliżej naszej postaci. Podobno jest to bardziej komfortowe rozwiązanie dla osób, które grają solo lub z innymi graczami przez sieć.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje 19 lipca tego roku. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Źródło: youtube.com / fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV