Marvel Ultimate Alliance 3 prawie jak film MCU? Zobacz nowy gameplay

Premiera Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order coraz bliżej. W sieci pojawiają się kolejne materiały z tej produkcji, a w jednym z nich znalazło się porównanie do... MCU.

Premiera Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order coraz bliżej. W sieci pojawiają się kolejne materiały z tej produkcji, a w jednym z nich znalazło się porównanie do... MCU.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order pozwoli graczom na pokierowanie herosami znanymi z kart komiksów Marvela. Wśród nich znajdą się zarówno Avengers, jak i Strażnicy Galaktyki, a także przedstawiciele innych grup - m.in. X-Men i Defenders. Do tej pory ujawniono 27 postaci, ale niewykluczone, że ostatecznie będzie ich jeszcze więcej.

Serwis Game Informer opublikował wideo przedstawiające rozgrywkę z Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Rozpoczyna się ona od sceny ze Strażnikami Galaktyki, a komentujący gameplay redaktorzy zwracają uwagę na podobieństwa do MCU. Chodzi tu przede wszystkim o luźny klimat sceny, a także głosy postaci - przede wszystkim Rocketa, którego aktor głosowy brzmi podobnie do Bradleya Coopera.

Z materiału dowiadujemy się także kilku interesujących detali na temat produkcji. W trakcie walk towarzyszą nam bohaterowie sterowani przez sztuczną inteligencję, a inni gracze mogą dołączać do zabawy w dowolnym momencie. Poza walką natrafimy też na proste zagadki - te najczęściej polegają na znalezieniu przełącznika potrzebnego do odblokowania przejścia itp.

Bohaterów będziemy mogli rozwijać, a co 10 poziomów odblokowujemy nowe zdolności. Do tego będziemy mogli je też ulepszać. Poza pojedynkami w trakcie kampanii fabularnej będziemy mieli też możliwość wzięcia udziału w tzw. "Infinity Trials". To specjalne wyzwania, gdzie zmierzymy się z przeciwnikami na zamkniętych arenach.

Redaktorzy Game Informera wspominają także o różnych ustawieniach kamery - w tym tzw. "heroic camera", która znajduje się bliżej naszej postaci. Podobno jest to bardziej komfortowe rozwiązanie dla osób, które grają solo lub z innymi graczami przez sieć.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje 19 lipca tego roku. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Źródło: youtube.com / fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV